3DP-STPU1.75-01-CO Gembird Silk TPU Filament za 3D stampac 1.75mm, kotur 1KG Bakarni
Šifra: 85145
    Glavne prednosti TPU:
    -Lako se štampa, savršeno za izdržljive fleksibilne otiske
    -Dobra otpornost na toplotu, udarce i hemikalije
    -Visoka otpornost na habanje i habanje
    -Visoka elastičnost
    Svileni TPU filament prečnika 1,75 mm. Copper
    Termoplastični poliuretan (TPU) je veoma pogodan za štampanje izdržljivih fleksibilnih modela.
    Generalno, TPU ima glatku završnu obradu u poređenju sa gumenom završnom obradom TPE.
    TPU traje duže od TPE, zbog vece otpornosti na habanje.
    Može se primeniti na različite 3D štampače.
    Materijal: SILK TPU 98A, prečnik 1,75 mm
    Težina: 1 kg/kalem (2,2 lbs)
    Dužina: pribl. 350 m
    Gustina na 21,5 °C: 1,22-1,25 g/cm3
    Tačka topljenja: 220 °C - 240 °C
    Prečnik: 1,75 mm ± 0,05 mm
    Mlaznica: dostupna 0,4 mm, preporučena 0,6 mm
    Brzina štampanja 30-60 mm/s ili M.V.S: (3-5) mm?/s
    Dimenzije kalema: prečnik 198x67mm visina x55mm centralni otvor
    Sistemski zahtevi
    3D štampač sa ekstruderom od 1,75 mm temperature oko 230 °C
    RAZNOVRSAN I JEDNOSTAVAN ZA KORIŠCENJE Termoplastični poliuretani (TPU) su slični TPE-u na mnogo načina. To je utvrđeni materijal koji je relativno nov za 3D štampanje. Glavne prednosti TPU: -Lako se štampa, savršeno za izdržljive fleksibilne otiske -Dobra otpornost na toplotu, udarce i hemikalije -Visoka otpornost na habanje i habanje -Visoka elastičnost Svileni TPU filament prečnika 1,75 mm. Copper Termoplastični poliuretan (TPU) je veoma pogodan za štampanje izdržljivih fleksibilnih modela. Generalno, TPU ima glatku završnu obradu u poređenju sa gumenom završnom obradom TPE. TPU traje duže od TPE, zbog vece otpornosti na habanje. Može se primeniti na različite 3D štampače. Materijal: SILK TPU 98A, prečnik 1,75 mm Težina: 1 kg/kalem (2,2 lbs) Dužina: pribl. 350 m Gustina na 21,5 °C: 1,22-1,25 g/cm3 Tačka topljenja: 220 °C - 240 °C Prečnik: 1,75 mm ± 0,05 mm Mlaznica: dostupna 0,4 mm, preporučena 0,6 mm Brzina štampanja 30-60 mm/s ili M.V.S: (3-5) mm?/s Dimenzije kalema: prečnik 198x67mm visina x55mm centralni otvor Sistemski zahtevi 3D štampač sa ekstruderom od 1,75 mm temperature oko 230 °C
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema