3DP-PLA1.75-01-S PLA Filament za 3D stampac 1,75mm kotur 1KG SILVER Srebrna
Šifra: 8795
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    Nema miris, ima nižu tacku topljenja.
    Visoka preciznost omogucava visok kvalitet štampe
    Nema mehurica
    Može se primeniti na razlicitim 3D štampacima Material: PLA, 1.75 mm diameter
    Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs)
    Length: approx. 330 m
    Density at 21.5 °: 1.24 g / cm3
    Melt Flow Index at g / 10 min 200 °C / 5 kg: 7
    Melt Point: 190 °C - 220 °C
    Heat-Deflection-Temperature: 56 °C
    Yield Strength at 5 mm / min: 66 MPa
    Impact Strength: 4.8 KJ/m?
    Ensile Break: 13 %
    Diameter: 1.75 mm ± 0.05 mm
    Spool dimensions: 200 mm (diameter) x 67 mm (height) x 53 mm (central hole)
    System requirements:
    A 3D printer with 1.75 mm extruder of temperature around 200 °C, suitable for PLA filament
    Srebrna
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU PLA (polylactide) je biorazgradiv termoplasticni poliester, koji je lak za štampanje na 3D štampacima. Nema miris, ima nižu tacku topljenja. Visoka preciznost omogucava visok kvalitet štampe Nema mehurica Može se primeniti na razlicitim 3D štampacima Material: PLA, 1.75 mm diameter Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs) Length: approx. 330 m Density at 21.5 °: 1.24 g / cm3 Melt Flow Index at g / 10 min 200 °C / 5 kg: 7 Melt Point: 190 °C - 220 °C Heat-Deflection-Temperature: 56 °C Yield Strength at 5 mm / min: 66 MPa Impact Strength: 4.8 KJ/m? Ensile Break: 13 % Diameter: 1.75 mm ± 0.05 mm Spool dimensions: 200 mm (diameter) x 67 mm (height) x 53 mm (central hole) System requirements: A 3D printer with 1.75 mm extruder of temperature around 200 °C, suitable for PLA filament Srebrna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema