3DP-ABS1.75-01-BK ABS Filament za 3D stampac 1.75mm, kotur 1KG BLACK
Šifra: 8422
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    Visoke čvrstoće i žilavosti
    Niska gustina: kada se štampa veći obim - ovaj model je lakši
    Može primeniti na različitim 3D štampača
    Material: ABS, 1.75 mm diameter
    Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs)
    Length: approx. 400 m
    Density at 215°C: 1.01 g/cm3
    Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5
    Melt Point: 225 - 240 °C
    Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 85 °C
    Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa
    Impact Strength: 16 KJ/m2
    Ensile Break: 30 %
    Diameter: 1.75 ± 0.05 mm
    Spool dimensions: 165 mm diameter x 100 mm height x 40 mm central hole
    Sistemski zahtevi:
    3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) je uobičajena termoplastika jaka, fleksibilna i izdržljiva plastika dostupan u više boja. ABS je plastika koja se koristi u mnogim stvarima i savršen je za zagreva od plastičnih masa 3D štampe. Visoke čvrstoće i žilavosti Niska gustina: kada se štampa veći obim - ovaj model je lakši Može primeniti na različitim 3D štampača Material: ABS, 1.75 mm diameter Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs) Length: approx. 400 m Density at 215°C: 1.01 g/cm3 Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5 Melt Point: 225 - 240 °C Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 85 °C Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa Impact Strength: 16 KJ/m2 Ensile Break: 30 % Diameter: 1.75 ± 0.05 mm Spool dimensions: 165 mm diameter x 100 mm height x 40 mm central hole Sistemski zahtevi: 3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema