3DP-PLA1.75-01-FY PLA Filament za 3D stampac 1.75mm, kotur 1KG Fluorescent Yellow
Šifra: 8434
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 2.150,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    FLUROSCENTNO ZUTI
    Nema miris, ima nižu tačku topljenja.
    Visoka preciznost omogućava visok kvalitet štampe
    Nema mehurića
    Može se primeniti na različitim 3D štampačima
    Materijal: PLA, 1,75 mm, prečnik
    Težina: 1 kg / kalem (2.2 lbs)
    Dužina: oko. 330 m
    Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5
    Tačka topljenja: 190-220°C
    Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 50 °C
    Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa
    Impact Strength: 5 KJ/m2
    Ensile Break: 20%
    Prečnik: 1,75 ± 0,05mm
    Kalem dimenzije: 200mm prečnik, 67mm visina, 53mm Centralna rupa
    Sistemski zahtevi:
    3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU FLUROSCENTNO ZUTI PLA (polylactide) je biorazgradiv termoplastični poliester, koji je lak za štampanje na 3D štampačima. Nema miris, ima nižu tačku topljenja. Visoka preciznost omogućava visok kvalitet štampe Nema mehurića Može se primeniti na različitim 3D štampačima Materijal: PLA, 1,75 mm, prečnik Težina: 1 kg / kalem (2.2 lbs) Dužina: oko. 330 m Melt Flow Index at 10min, 2.16kg: 5 Tačka topljenja: 190-220°C Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 50 °C Yield Strength at 5mm/min: 45 MPa Impact Strength: 5 KJ/m2 Ensile Break: 20% Prečnik: 1,75 ± 0,05mm Kalem dimenzije: 200mm prečnik, 67mm visina, 53mm Centralna rupa Sistemski zahtevi: 3D štampač sa 1.75 mm ekstruder temperature oko 200 °, pogodan za PLA vlakna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema