3DP-PETG1.75-01-B PETG Filament za 3D stampac 1.75mm, kotur 1KG Blue
Šifra: 9036
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU
    Polyethylene terephthalate (PETG) je amorfna termoplastika poliestra
    Savršena kombinacija jasnoce i snage.
    Lako za štampanje sa raznim 3D štampacima.
    Vlakno je vrlo visoke cvrstoce
    Otporan na udarce-PETG je manje krt od akrila, i alternativa za nižu cenu od polikarbonata.
    Ekološki jer se može 100% reciklirati
    Lako se štampa na bilo kojoj podlozi
    Material: PETG, 1.75 mm diameter
    Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs)
    Density at 240°C: 1.27 g/cm3
    Melt Flow Index at g/10min, 200°C/ 5kg: 20
    Melt Point: 220 - 260 °C
    Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 60 - 80 °C
    Yield Strength at 5mm/min: 50 MPa
    Impact Strength: 8.7 KJ/m2
    Ensile Break: 120 %
    Diameter: 1.75 ± 0.05 mm
    Spool dimensions: 200 mm diameter x 67 mm height x 53 mm central hole
    Sistemski zahtevi:
    3D štampac sa 1.75mm ekstruder temperature oko 240 °C, pogodno za PETG vlakna
    JEDNOSTAVNO ZA UPOTREBU Polyethylene terephthalate (PETG) je amorfna termoplastika poliestra Savršena kombinacija jasnoce i snage. Lako za štampanje sa raznim 3D štampacima. Vlakno je vrlo visoke cvrstoce Otporan na udarce-PETG je manje krt od akrila, i alternativa za nižu cenu od polikarbonata. Otporan na hemikalije - nudi superiornu hemijsku otpornost u poredenju sa mnogim drugim materijalima. Ekološki jer se može 100% reciklirati Lako se štampa na bilo kojoj podlozi Material: PETG, 1.75 mm diameter Weight: 1 kg/spool (2.2 lbs) Density at 240°C: 1.27 g/cm3 Melt Flow Index at g/10min, 200°C/ 5kg: 20 Melt Point: 220 - 260 °C Heat-Deflection-Temperature at 0.455 MPa: 60 - 80 °C Yield Strength at 5mm/min: 50 MPa Impact Strength: 8.7 KJ/m2 Ensile Break: 120 % Diameter: 1.75 ± 0.05 mm Spool dimensions: 200 mm diameter x 67 mm height x 53 mm central hole Sistemski zahtevi: 3D štampac sa 1.75mm ekstruder temperature oko 240 °C, pogodno za PETG vlakna
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 3D Štampači i oprema