3DP-ASA1.75-01-W Gembird ASA filament, 1.75 mm, 1 kg White
Šifra: 106701
    Polietilen tereftalat (ASA) je akrilatni kopolimer.
    Veoma malo skupljanje čini štampanje velikih ravnih površina lakim
    Lako se štampa uz pomoc raznih 3D štampača
    ASA filament veoma visoke čvrstoce prečnika 1,75 mm
    ASA održava dobar kvalitet i glavne karakteristike ABS-a kao inženjerske plastike
    Jaka otpornost na vremenske uslove i otpornost na visoke temperature.
    Antistatik, vrlo malo skupljanja i odlična hemijska otpornost
    Pogodno za štampanje na svim akrilnim, staklenim, kaptonskim i drugim štamparskim platformama
    Može se koristiti u raznim 3D štampačima
    Materijal: ASA (materijal KIBILAC PV-997S), prečnik 1,75 mm
    Težina: 1 kg/kalem (2,2 lbs)
    Gustina na 240°C: 1,057 g/cm3
    Temperatura štampe: 230-250 °C
    Topla podloga: 80-120 °C
    Temperatura skretanja toplote: 92°C (za metod ispitivanja ASTM D-648)