34” UltraWide Curved VA WQHD 3440x1440@100Hz, 21:9, 3000:1, 300 cd/m?, 5ms, 178?/178?, HDR10, 2 HDMI, 1 DP, 1 USB-C ( 34WR55QK-B )
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: LG
  • Na stanju
Šifra: 93094
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 33.750,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Osvetljenost
    • 300 cdm?
    • Boja
    • crna
    • Vrsta panela
    • VA
    • Rezolucija
    • WQHD 3440x1440
    • Ergonomija
    • tilt; podešavanje visine;
    • Odnos stranica
    • 21:9
    • Dijagonala
    • 34"
    • Kontrast
    • Vrsta monitora
    • LCD
    • Konekcije
    • HDMI x2; DisplayPort(DP); Izlaz za slušalice; USB Type-C;
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Osvetljenost
    • 300 cdm?
    • Boja
    • crna
    • Vrsta panela
    • VA
    • Rezolucija
    • WQHD 3440x1440
    • Ergonomija
    • tilt; podešavanje visine;
    • Odnos stranica
    • 21:9
    • Dijagonala
    • 34"