27” IPS UHD 4K 3840x2160@60Hz, 16:9, 1000:1, 300 cd/m?, 5ms, 178?/178?, HDR10, 2 HDMI, 1 DP, 1 USB-C, 2 USB Downstr ( 27U730A-B )
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: LG
  • Na stanju
Šifra: 93093
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 36.560,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Zvučnici
    • 5Wx2
    • Vrsta monitora
    • LED
    • Kontrast
    • Dijagonala
    • 27"
    • Boja
    • crna
    • Ergonomija
    • tilt; obrtno postolje; podešavanje visine; pivot;
    • Rezolucija
    • 4K, 3840 x 2160
    • Odnos stranica
    • 16:9
    • Vrsta panela
    • IPS
    • Osvetljenost
    • 300 cdm?
    • Konekcije
    • HDMI x2; DisplayPort(DP); USB Type-C;
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    • Zvučnici
    • 5Wx2
    • Vrsta monitora
    • LED
    • Kontrast
    • Dijagonala
    • 27"