XIAOMI Yunmai pull-up otporna traka (70pounds) siva YMRB-L2080
Šifra: 5340
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Siva
      • Dimenzije:
      • 2.080mm x 13mm x 4.5mm
      • Težina:
      • Težina otpora do 32Kg
      • Materijal:
      • Materijal od prirodnog lateksa
      • Tip:
      • Pull-up otporna traka
      • Napomena:
      • Jaka i izdržljiva, Ne šteti koži
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Fitnes oprema
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Siva
      • Dimenzije:
      • 2.080mm x 13mm x 4.5mm