WM-90ST-02 Gembird TV nosac okretanje/tilt 43-90 VESA max.60x40cm, max 50kg, drzac
Šifra: 103757
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Savršeno pozicionirajte ekran.
    Lagan i pokretljiv dizajn.
    Ultra tanak zidni nosač za TV sa dvostrukim krakom i potpunim pokretom
    Podržava vecinu LCD televizora od 43” do 90”
    VESA kompatibilan, maks. 600 mm x 400 mm
    Omogucava okretanje do 60 stepeni i naginjanje od 18 stepeni
    Udaljenost od zida: 19,5 - 250 mm
    Uključuje sav potreban materijal za montažu
    Materijal: čelik
    Površinska završna obrada: praškasti premaz
    Boja: crna sa finom teksturom
    Odgovara veličini ekrana: 43" - 90"
    Nosivost: 50 kg
    Profil: 19,5-250 mm
    Opseg nagiba: +3° ~ -15°
    Opseg okretanja: +30°~-30°
    Nivo ekrana: +3°~-3°
    Montaža: čvrsti zid, dvostruki stub (406 mm/450 mm)