WM-80ST-01 Gembird TV nosac okretanje/tilt 40-80 VESA max.60x40cm, max 50kg, drzac
Šifra: 45219
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.750,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Zidni nosač za TV sa punim pokretom, 40”-80”
    Savršeno postavite ekran
    Lagan i nagibni dizajn
    - Vrhunski zidni nosač za TV sa dvostrukom rukom
    - Podržava vecinu 40” - 80” LCD/LED televizora
    - VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm
    - Razmak od zida 48 - 493 mm
    - Omogucava rotaciju do 100 stepeni i naginjanje za 10 stepeni
    - Praktične vođice kablova na rukama
    - Uključuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: čelik
    Veličina ekrana: 40 - 80"
    VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm
    Nagib: -3/+7°
    Podešavanje nivoa: ±3°
    Okret: ±50°
    Rastojanje od zida: 48 - 493 mm
    Kapacitet težine: 50 kg / 110 lbs
    Zidni nosač za TV sa punim pokretom, 40”-80” Savršeno postavite ekran Lagan i nagibni dizajn - Vrhunski zidni nosač za TV sa dvostrukom rukom - Podržava vecinu 40” - 80” LCD/LED televizora - VESA kompatibilan, max. 600 mm x 400 mm - Razmak od zida 48 - 493 mm - Omogucava rotaciju do 100 stepeni i naginjanje za 10 stepeni - Praktične vođice kablova na rukama - Uključuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: čelik Veličina ekrana: 40 - 80" VESA: 100 x 100 - 600 x 400 mm Nagib: -3/+7° Podešavanje nivoa: ±3° Okret: ±50° Rastojanje od zida: 48 - 493 mm Kapacitet težine: 50 kg / 110 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv