WM-65T-PRO-01 Gembird tilt VESA max 40x40cm 32-65 max.60kg
Šifra: 100440
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Savrseno pozicionirajte svoj ekran
    Lagan i ultratanki dizajn sa mogucnoscu naginjanja
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 65”
    - VESA kompatibilan, maks. 400 mm x 400 mm
    - Omogucava naginjanje do 12 stepeni
    - Zastitne podloge na nosacima obezbedjuju stabilnost i sprecavaju ogrebotine
    - Dizajn sa slobodnim naginjanjem za lako podesavanje ugla televizora napred ili nazad
    - Prakticna integrisana libela za savrseno poravnanje
    - Udaljenost od zida: 31 mm
    - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu
    Materijal: celik
    Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz
    Boja: fino teksturirana crna
    Podrzana velicina ekrana: 32"- 65"
    Nosivost: 60 kg
    Profil: 31 mm
    Opseg nagiba: 0° / -12°
    Opseg okretanja: n/d
    Nivo ekrana: +1° / -1°
    Montaza: puni zid, dvostruki stub (406 mm)
    Savrseno pozicionirajte svoj ekran Lagan i ultratanki dizajn sa mogucnoscu naginjanja Jedinstveni magnetni krajevi trake omogucavaju sakrivanje traka za brzo otpustanje kada se ne koriste - Profesionalni celicni nosac za zid za LCD ekran sa ultratankim dizajnom sa mogucnoscu naginjanja - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 65” - VESA kompatibilan, maks. 400 mm x 400 mm - Omogucava naginjanje do 12 stepeni - Zastitne podloge na nosacima obezbedjuju stabilnost i sprecavaju ogrebotine - Dizajn sa slobodnim naginjanjem za lako podesavanje ugla televizora napred ili nazad - Automatske opruzne brave sa kablovima za brzo otpustanje omogucavaju brzo i jednostavno fiksiranje i uklanjanje televizora - Prakticna integrisana libela za savrseno poravnanje - Udaljenost od zida: 31 mm - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu Materijal: celik Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz Boja: fino teksturirana crna Podrzana velicina ekrana: 32"- 65" VESA kompatibilnost: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300 400x300, 400x400 Nosivost: 60 kg Profil: 31 mm Opseg nagiba: 0° / -12° Opseg okretanja: n/d Nivo ekrana: +1° / -1° Montaza: puni zid, dvostruki stub (406 mm)
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv