WM-60ST-01 Gembird TV nosac okretanje/tilt 32-60 VESA max.40x40cm, max 36kg, drzac
Šifra: 42988
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Postavite ekran savrseno
    Lagan i manevarski dizajn
    -Vrhunski zidni nosac za TV sa dvostrukom rukom
    -Podrzava vecinu 32” - 60” LCD/LED televizora
    -VESA kompatibilan, max. 400 mm x 400 mm
    -Razmak od zida 42 - 452 mm
    -Omogucava okretanje do 80 stepeni i naginjanje za 12 stepeni
    -Prakticne vodice kablova na rukama
    -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju
    Materijal: celik
    Velicina ekrana: 32 - 60"
    VESA: 100 x 100 - 400 x 400 mm
    Nagib: -2/+10°
    Podesavanje nivoa: ±4°
    Okret: ±40°
    Rastojanje od zida: 42 - 452 mm
    Kapacitet tezine: 36,4 kg / 80 lbs
    Postavite ekran savrseno Lagan i manevarski dizajn -Vrhunski zidni nosac za TV sa dvostrukom rukom -Podrzava vecinu 32” - 60” LCD/LED televizora -VESA kompatibilan, max. 400 mm x 400 mm -Razmak od zida 42 - 452 mm -Omogucava okretanje do 80 stepeni i naginjanje za 12 stepeni -Prakticne vodice kablova na rukama -Ukljucuje sve potrebne materijale za ugradnju Materijal: celik Velicina ekrana: 32 - 60" VESA: 100 x 100 - 400 x 400 mm Nagib: -2/+10° Podesavanje nivoa: ±4° Okret: ±40° Rastojanje od zida: 42 - 452 mm Kapacitet tezine: 36,4 kg / 80 lbs
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv