WM-55RT-08 ** Gembird rotate/tilt VESA max.40x40cm 26-55 max.45kg (1100)
Šifra: 22474
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Postavite ekran savršeno
    Lagan i naginjuci dizajn
    Celicni jednokraki rotirajuci / naginjuci zidni nosac za TV
    Podržava vecinu LCD / LED televizora od 26 ”- 55”
    VESA kompatibilna, max. 400mm x 400mm
    Udaljenost od zida 72 - 430mm
    Omogucuje rotaciju do 180 stepeni i naginjanje do 15 stepeni
    Sadrži sve potrebne instalacione materijale
    Materijal: celik
    Max. nosivost: 35 kg (26 ”-55”)
    Udaljenost zida: 72 ... 430mm
    Nagib -2 ° / + 15 °
    Neto težina: 2,9kg
    Postavite ekran savršeno Lagan i naginjuci dizajn Celicni jednokraki rotirajuci / naginjuci zidni nosac za TV Podržava vecinu LCD / LED televizora od 26 ”- 55” VESA kompatibilna, max. 400mm x 400mm Udaljenost od zida 72 - 430mm Omogucuje rotaciju do 180 stepeni i naginjanje do 15 stepeni Sadrži sve potrebne instalacione materijale Materijal: celik Max. nosivost: 35 kg (26 ”-55”) Udaljenost zida: 72 ... 430mm Nagib -2 ° / + 15 ° Neto težina: 2,9kg
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv