WM-100T-01 Gembird tilt VESA max 90x60cm 43-100 max.75kg
Šifra: 100445
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Savrseno pozicionirajte ekran
    Lagan i nagibni dizajn
    - Zidni nosac za LCD ekran od izdrzljivog celika
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 43” - 100”
    - VESA kompatibilan, maks. 900 mm x 600 mm
    - Omogucava naginjanje do 15 stepeni
    - Dugmad za lako drzanje za brzo podesavanje naginjanja
    - Prakticna integrisana libela za savrseno poravnanje
    - Udaljenost od zida: 85 mm
    - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu
    Materijal: celik
    Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz
    Boja: crna sa finom teksturom
    Podrzana velicina ekrana: 43"- 100"
    VESA kompatibilno: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 mm
    Nosivost: 75 kg
    Udaljenost od zida: 85 mm
    Opseg nagiba: 5° / -10°
    Opseg okretanja: n/d
    Nivo ekrana: n/d
    Montaza: puni zid, dvostruki nosac (406 mm / 450 mm / 600 mm)
    Savrseno pozicionirajte ekran Lagan i nagibni dizajn - Zidni nosac za LCD ekran od izdrzljivog celika - Podrzava vecinu LCD televizora od 43” - 100” - VESA kompatibilan, maks. 900 mm x 600 mm - Omogucava naginjanje do 15 stepeni - Dugmad za lako drzanje za brzo podesavanje naginjanja - Automatske opruzne brave sa kablovima za brzo otpustanje omogucavaju brzo i jednostavno fiksiranje i uklanjanje televizora - Prakticna integrisana libela za savrseno poravnanje - Udaljenost od zida: 85 mm - Ukljucuje sav potreban materijal za montazu Materijal: celik Povrsinska zavrsna obrada: praskasti premaz Boja: crna sa finom teksturom Podrzana velicina ekrana: 43"- 100" VESA kompatibilno: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 mm Nosivost: 75 kg Udaljenost od zida: 85 mm Opseg nagiba: 5° / -10° Opseg okretanja: n/d Nivo ekrana: n/d Montaza: puni zid, dvostruki nosac (406 mm / 450 mm / 600 mm)
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv