UPS APC 1200VA BVX1200LI-GR
Šifra: 49611
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Kapacitet:1200VA / 650W
    Topologija:Line-Interactive
    Napon:140-300 VAC
    Izlazna voltaža:230VAC
    Ulazna frekfencija:50/60 Hz +/- 5 Hz (auto detection)
    Izlazna frekfencija:50 Hz +/- 1Hz
    Automatska regulacija napona (AVR):Da
    Zaštita od prenapona:Da (273 J)
    Vreme prenosa:6-10ms
    Baterija:12V, 7Ah
    Utičnice:4 x Schuko CEE 7
    Inteligentni slot:Ne
    Operativna temperatura:0°C - 40°C
    Dimenzije:19 x 14 x 39 cm
    Masa:7.5kg
    Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
    Kapacitet: 1200VA / 650W
    Topologija: Line-Interactive
    Napon: 140-300 VAC
    Izlazna voltaža: 230VAC
    Vreme prenosa: 6-10ms
    Baterija: 12V, 7Ah
    Utičnice: 4 x Schuko CEE 7
    Inteligentni slot: Ne
    Dimenzije: 19 x 14 x 39 cm
    Masa: 7.5kg
    • Naziv artikla:
    • UPS APC 1200VA BVX1200LI-GR
    • Naziv i vrsta robe:
    • UPS, elektro zaštita, punjači
    Kapacitet: 1200VA / 650W
    Izlazna voltaža: 230VAC
    Baterija: 12V, 7Ah