UPC-5004E-SOL Gembird, UTP cat.5E Indoor solid PREMIUM CCA kotur pun presek, 305m
Šifra: 43528
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Model: UTP LAN kabl punog preseka
    Proizvodac: Gembird Cablexpert
    Kategorija: 5e, cat.5e, cat5e
    UTP unshielded LAN kabl sa cvrstim žicama
    CCA provodnici
    Kategorija 5E
    Neoklopljeni upredeni par (UTP) LAN kabl
    Kategorija 5E
    Materijal provodnika: AWG24 cvrsta CCA-standardna legura bakar(8) -aluminijum CCA
    Dužina: 1000 feet (305m)
    Pakovanje: Reelex kutija
    Boja: siva
    Otpor provodnika (max): 250 ohm/1000m
    Otpor izolacije (min): 5M ohm/km
    Kapacitet par-zemlja: < 330PF / 100m
    Karakteristicna impedansa: < 100 Ohm (+/- 15)
    Temperatura transporta i skladištenja: 0 - 60 stepeni
    Radna temperatura: -20 -70 stepeni
    Radno rastojanje: <50m
    Pakovanje: Kutija
    Prodaje se na kotur
    Provodnik: pun presek SOLID-CCA(8)
    Precnik:0.51mm±0.008mm
    AWG:24
    Izolacija: TYPE: PE cvrsta
    Precnik: 0.90mm±0.01mm
    Rip cord: DA ("konac" kojim moze da se rasece/otvori kosujica (jacket) od izolacije)
    Spoljni oklop: PVC
    Boja: siva
    Debljina: 0.55mm
    Spoljni presek: 5.2mm±0.5mm
    NAPOMENA:
    -Kabl koristiti iskljucivo za ono za šta je namenjen.
    -Ne koristiti kao provodnik visokih napona ili slicno.
    Mrežni (LAN) Kabl draka ^^ ##
    Model: UTP LAN kabl punog preseka Proizvodac: Gembird Cablexpert Kategorija: 5e, cat.5e, cat5e UTP unshielded LAN kabl sa cvrstim žicama CCA provodnici Kategorija 5E Neoklopljeni upredeni par (UTP) LAN kabl Kategorija 5E Materijal provodnika: AWG24 cvrsta CCA-standardna legura bakar(8) -aluminijum CCA Dužina: 1000 feet (305m) Pakovanje: Reelex kutija Boja: siva Otpor provodnika (max): 250 ohm/1000m Otpor izolacije (min): 5M ohm/km Kapacitet par-zemlja: < 330PF / 100m Karakteristicna impedansa: < 100 Ohm (+/- 15) Temperatura transporta i skladištenja: 0 - 60 stepeni Radna temperatura: -20 -70 stepeni Radno rastojanje: <50m Pakovanje: Kutija Prodaje se na kotur Provodnik: pun presek SOLID-CCA(8) Precnik:0.51mm±0.008mm AWG:24 Izolacija: TYPE: PE cvrsta Precnik: 0.90mm±0.01mm Rip cord: DA ("konac" kojim moze da se rasece/otvori kosujica (jacket) od izolacije) Spoljni oklop: PVC Boja: siva Debljina: 0.55mm Spoljni presek: 5.2mm±0.5mm NAPOMENA: -Kabl koristiti iskljucivo za ono za šta je namenjen. -Ne koristiti kao provodnik visokih napona ili slicno. -Pri povezivanju i instalaciji mreže, obratiti pažnju na redosled provodnika, u suprotnom može doci do oštecenja uredaja ili necete dobiti željeni signal. Mrežni (LAN) Kabl draka ^^ ##
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Mrežna oprema