TVS-D65S-01 Gembird stoni TV stalak,VESA 32-63, crne boje
Šifra: 100431
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Moderan dizajn sa postoljem od kaljenog stakla
    Integrisana prakticna funkcija upravljanja kablovima minimizira vidljivost kablova
    Obrtna baza omogucava rotiranje televizora u savrsen ugao gledanja
    - Stoni TV postolje
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 65”
    - Omogucava okretanje do 70 stepeni
    - VESA kompatibilno, maks. 400 mm x 400 mm
    - Integrisano upravljanje kablovima
    Materijal: Celik, plastika, kaljeno staklo
    Boja: crna
    Podrzana velicina ekrana: 32" - 65"
    Nosivost: 40 kg
    Podesavanje visine: 316 / 373 / 391 / 430 / 448 / 505 mm
    Opseg okretanja: -35°/+35°
    Ugao nagiba TV-a: n/d
    Kabl upravljanje: Da
    Moderan dizajn sa postoljem od kaljenog stakla Integrisana prakticna funkcija upravljanja kablovima minimizira vidljivost kablova Obrtna baza omogucava rotiranje televizora u savrsen ugao gledanja - Stoni TV postolje - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 65” - Omogucava okretanje do 70 stepeni - Podesavanje visine u 6 stepeni odgovara razlicitim velicinama televizora i omogucava bolju visinu gledanja - VESA kompatibilno, maks. 400 mm x 400 mm - Integrisano upravljanje kablovima Materijal: Celik, plastika, kaljeno staklo Boja: crna Podrzana velicina ekrana: 32" - 65" VESA podrska: 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 Nosivost: 40 kg Podesavanje visine: 316 / 373 / 391 / 430 / 448 / 505 mm Opseg okretanja: -35°/+35° Ugao nagiba TV-a: n/d Kabl upravljanje: Da
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv