TVS-75S-02 Gembird Mobilni sto sa tockicima, 37-75, crne boje
Šifra: 100430
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Lako premestite svoj TV na bilo koju lokaciju
    Brzo i jednostavno kretanje pomocu tockova
    Savrseno za kancelarijsku i obrazovnu upotrebu
    - Postolje za TV sa tockovima
    - Prakticna polica za opremu sa podesivom visinom
    - Izdrzljivi tockovi sa mehanizmom za zakljucavanje za lako kretanje
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 37” - 75”
    - VESA kompatibilno, maks. 600 mm x 400 mm
    Materijal: Iverica, Celik
    Boja: crna
    Velicina ekrana: 37" - 75"
    VESA podrska: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400
    Nosivost televizora: 40 kg
    Nosivost police: 5 kg
    Opseg nagiba: N/D
    Opseg okretanja + - 35 °
    Opseg visine televizora: 1410 mm/1468 mm/1526 mm
    Upravljanje kablovima: Da
    Dimenzije: 660x400x1526 mm
    Lako premestite svoj TV na bilo koju lokaciju Brzo i jednostavno kretanje pomocu tockova Savrseno za kancelarijsku i obrazovnu upotrebu - Postolje za TV sa tockovima - Podesavanje visine u 3 stepena odgovara razlicitim velicinama televizora i omogucava bolju visinu gledanja - Prakticna polica za opremu sa podesivom visinom - Izdrzljivi tockovi sa mehanizmom za zakljucavanje za lako kretanje - Podrzava vecinu LCD televizora od 37” - 75” - VESA kompatibilno, maks. 600 mm x 400 mm Materijal: Iverica, Celik Boja: crna Velicina ekrana: 37" - 75" VESA podrska: 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 Nosivost televizora: 40 kg Nosivost police: 5 kg Opseg nagiba: N/D Opseg okretanja + - 35 ° Opseg visine televizora: 1410 mm/1468 mm/1526 mm Upravljanje kablovima: Da Dimenzije: 660x400x1526 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv