TVS-70T-02 Gembird Mobilni sto sa tockicima, 37-70, crne boje
Šifra: 100444
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Lako premestite svoj TV na bilo koju lokaciju
    Brzo i jednostavno pomeranje uz prakticnu rucku
    Savrseno za kancelarijsku i obrazovnu upotrebu
    - Aluminijumski podni stalak za TV sa tockovima
    - Celicna konstrukcija od cvrstog celika sa integrisanim podesavanjem visine TV-a
    - Prakticna polica sa podesivom visinom za opremu ili kameru
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 37” do 70”
    - VESA kompatibilno, maks. 600 mm x 400 mm
    Materijal: Celik
    Odgovara veličini ekrana: 37" - 70"
    VESA kompatibilnost: 300 x 300, 600 x 400, 200 x 200, 400 x 400, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 300
    Nosivost televizora: 70 kg
    Opseg nagiba: +5° / -12°
    Opseg okretanja: N/D
    Rotacija ekrana: 0° / +90°
    Podesiva visina televizora: da
    Nosivost police: 5 kg
    Upravljanje kablovima: da
    Dimenzije: 772 x 648 x 2157 mm
    Lako premestite svoj TV na bilo koju lokaciju Brzo i jednostavno pomeranje uz prakticnu rucku Savrseno za kancelarijsku i obrazovnu upotrebu - Aluminijumski podni stalak za TV sa tockovima - Celicna konstrukcija od cvrstog celika sa integrisanim podesavanjem visine TV-a - Prakticna polica sa podesivom visinom za opremu ili kameru - Izdrzljivi tockovi sa mehanizmom za zakljucavanje i prakticnom ruckom u obliku D-prstena za lako pomeranje - Podrzava vecinu LCD televizora od 37” do 70” - VESA kompatibilno, maks. 600 mm x 400 mm Materijal: Celik Odgovara veličini ekrana: 37" - 70" VESA kompatibilnost: 300 x 300, 600 x 400, 200 x 200, 400 x 400, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 300 Nosivost televizora: 70 kg Opseg nagiba: +5° / -12° Opseg okretanja: N/D Rotacija ekrana: 0° / +90° Podesiva visina televizora: da Nosivost police: 5 kg Upravljanje kablovima: da Dimenzije: 772 x 648 x 2157 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv