TVS-55T-02 Gembird Mobilni sto sa tockicima, tilt, 32-55, crne boje
Šifra: 100438
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 6.930,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Postavite svoj TV uz zid bez potrebe za busenjem rupa
    Stilski minimalisticki dizajn se uklapa u svaku dnevnu sobu ili kancelariju
    Prakticno upravljanje kablovima integrisano unutar stuba drzi kablove skrivenim i organizovanim
    - Metalni podni stalak za TV
    - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 55”
    - Omogucava naginjanje do 20 stepeni
    - Jednostavno podesavanje visine televizora pomocu brzog otpustanja opruge
    - Prakticna polica za opremu ili materijal
    - VESA kompatibilno, maks. 400 mm x 400 mm
    Materijal: Celik, plastika, iverica
    Boja: crna
    Podrzana velicina ekrana: 32" - 55"
    VESA podrska: 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400
    Nosivost televizora: 35 kg
    Nosivost police: 5 kg
    Podesavanje visine: 1165 - 1465 mm
    Opseg nagiba: + - 10 °
    Opseg okretanja: n/d
    Upravljanje kablovima: Da
    Dimenzije: 600 x 400 x 1165-1465 mm
    Postavite svoj TV uz zid bez potrebe za busenjem rupa Stilski minimalisticki dizajn se uklapa u svaku dnevnu sobu ili kancelariju Prakticno upravljanje kablovima integrisano unutar stuba drzi kablove skrivenim i organizovanim - Metalni podni stalak za TV - Podrzava vecinu LCD televizora od 32” - 55” - Omogucava naginjanje do 20 stepeni - Jednostavno podesavanje visine televizora pomocu brzog otpustanja opruge - Prakticna polica za opremu ili materijal - VESA kompatibilno, maks. 400 mm x 400 mm Materijal: Celik, plastika, iverica Boja: crna Podrzana velicina ekrana: 32" - 55" VESA podrska: 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 Nosivost televizora: 35 kg Nosivost police: 5 kg Podesavanje visine: 1165 - 1465 mm Opseg nagiba: + - 10 ° Opseg okretanja: n/d Upravljanje kablovima: Da Dimenzije: 600 x 400 x 1165-1465 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Dodatna oprema za tv