TVS-55T-01 Gembird Podni stalak za TV sa to?kovima (nagib), 32-55inca, 35KG
Šifra: 103741
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 7.500,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Lako premestite svoj TV na bilo koju lokaciju.
    Savršeno za kancelarijsku i obrazovnu upotrebu.
    -Metalni podni stalak za TV sa točkovima
    -Jednostavno podešavanje visine TV-a pomocu brzog otpuštanja opruge
    -Praktična polica za opremu ili materijal
    -Izdržljivi točkovi sa mehanizmom za zaključavanje
    -Podržava vecinu LCD televizora od 32” do 55”
    -VESA kompatibilno, max. 400 mm x 400 mm
    Materijal: čelik, plastika
    Veličina ekrana: 32" - 55"
    VESA kompatibilnost: 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400
    Nosivost televizora: 35 kg
    Opseg nagiba: +10° ~ -10°
    Opseg okretanja: N/D
    Rotacija ekrana: N/D
    Podesiva visina televizora: da
    Nosivost police: 5 kg
    Upravljanje kablovima: da
    Neto težina: 11,5 kg
    Dimenzije: 677x540x1240~1540 mm