Travel adapter TPA-2A3C70-01-W Gembird Univerzalni 70W
Šifra: 100418
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 3.440,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    CISTA SNAGA
    Univerzalni putni adapter pogodan za upotrebu u preko 200 zemalja
    Lagan i jednostavan dizajn za upotrebu, savrsen za putovanja
    Mocni integrisani USB portovi za brzo punjenje za vas laptop ili pametni telefon
    Podrzava rad jednom rukom
    - Univerzalni putni adapter sa 5 USB portova za punjenje
    - Prakticna univerzalna AC uticnica podrzava vecinu tipova utikaca
    - GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povecana energetska efikasnost
    - Bocni Type-C port podrzava 70 W PD, prednji Type-A+C portovi podrzavaju 12 W
    - Ukljucuje US/UK/EU/AU utikace, radi u preko 200 zemalja
    - Univerzalna AC uticnica sa zastitnim roletnama za decu
    - Zasticeno osiguracem od 10A (kompatibilno sa BS1362, rezervni osigurac je ukljucen)
    Ulaz: 100-250 V~, 50/60 Hz, 1,8 A
    Napon: 100-250 V~, 10,0 A (maks. 2500 W)
    Tip utikaca: Velika Britanija/Evropa/SAD/Australija
    Izlaz C1: 5,0V=3,0A, 9,0V=3,0A, 12,0V=3,0A, 15,0V=3,0A, 20,0V=3,5A (maks. 70,0W)
    Izlaz C2/C3: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W)
    Izlaz A1/A2: 5,0V=2,4A (maks. 12,0W)
    Izlaz A1+A2: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W)
    Izlaz C1+C2: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W)
    Izlaz (A1/A2+C2/C3)+C1: 5,0V=3,0A (15,0W) + 5V=2,4A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=2,25A (45,0W)
    Potrosnja energije u stanju pripravnosti: <0,1W
    Efikasnost pri 25% opterecenja: >88,19%
    Efikasnost pri 100% opterecenja: >91,13%
    Prosecna efikasnost u aktivnom stanju: >89,66%
    CISTA SNAGA Univerzalni putni adapter pogodan za upotrebu u preko 200 zemalja Lagan i jednostavan dizajn za upotrebu, savrsen za putovanja Mocni integrisani USB portovi za brzo punjenje za vas laptop ili pametni telefon Podrzava rad jednom rukom - Univerzalni putni adapter sa 5 USB portova za punjenje - Prakticna univerzalna AC uticnica podrzava vecinu tipova utikaca - GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povecana energetska efikasnost - Bocni Type-C port podrzava 70 W PD, prednji Type-A+C portovi podrzavaju 12 W - Ukljucuje US/UK/EU/AU utikace, radi u preko 200 zemalja - Univerzalna AC uticnica sa zastitnim roletnama za decu - Zasticeno osiguracem od 10A (kompatibilno sa BS1362, rezervni osigurac je ukljucen) Ulaz: 100-250 V~, 50/60 Hz, 1,8 A Napon: 100-250 V~, 10,0 A (maks. 2500 W) Tip utikaca: Velika Britanija/Evropa/SAD/Australija Izlaz C1: 5,0V=3,0A, 9,0V=3,0A, 12,0V=3,0A, 15,0V=3,0A, 20,0V=3,5A (maks. 70,0W) Izlaz C2/C3: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W) Izlaz A1/A2: 5,0V=2,4A (maks. 12,0W) Izlaz A1+A2: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W) Izlaz C1+C2: 5,0V=3,0A (maks. 15,0W) Izlaz (A1/A2+C2/C3)+C1: 5,0V=3,0A (15,0W) + 5V=2,4A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=2,25A (45,0W) Potrosnja energije u stanju pripravnosti: <0,1W Efikasnost pri 25% opterecenja: >88,19% Efikasnost pri 100% opterecenja: >91,13% Prosecna efikasnost u aktivnom stanju: >89,66%
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Ostale računarske periferije, kablovi, adapteri