Toner Xprint Samsung MLT-D111S (M2022M2022WM2070)
Šifra: 50270
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Toner za modele štampača-
    Samsung Xpress M2020/ 2020W/ 2026/ M2022/ 2022W/
    M2070/ 2070W
    Toner za modele štampača-
    M2070/ 2070W
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Toneri
    M2070/ 2070W