TENDA TEF1005D 5-port Fast Ethernet Desktop Switch
- Proizvod iz grupe: Mrežna oprema
- Proizvođač: TENDA
- Nema na stanju
Šifra: 3436
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Osnovne karakteristike
- Tip:
- Switch
- Mreža
- Forwarding:
- 0.744 Mpps, Store-and-forward
- Protokoli:
- CD, CDMA, MDI, MDIX
- Protok:
- 5 × 10100 Mbps Base-TX
- Switching:
- 1Gbps
- Standardi:
- IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
- MAC adrese
- Automatsko učenje:
- Da
- Tabela:
- 1k
- Automatsko zastarivanje:
- Da
- Memorija
- Bafer:
- 448Kb
- Dodatne funkcije
- Ostalo:
- Mogućnost ugradnje na zid, Plug & Play
- Priključci pozadi
- RJ-45:
- 5x 10100Mbps
- Fizičke karakteristike
- Materijal:
- Metalno kućište
- Dimenzije:
- 100.0mm x 64.0mm x 23.0mm
- Boja:
- Siva
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 24 meseca
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Mrežna oprema
- Osnovne karakteristike
- Tip:
- Switch
- Mreža
- Forwarding:
- Protokoli:
- CD, CDMA, MDI, MDIX
- Protok:
- 5 × 10100 Mbps Base-TX
- Switching:
- 1Gbps
- Standardi:
- MAC adrese
- Automatsko učenje:
- Tabela:
- 1k
- Automatsko zastarivanje:
- Memorija
- Bafer:
- 448Kb
- Dodatne funkcije
- Ostalo:
- Priključci pozadi
- RJ-45:
- 5x 10100Mbps
- Fizičke karakteristike
- Materijal:
- Metalno kućište
- Dimenzije:
- 100.0mm x 64.0mm x 23.0mm