TA-UC-PDQC65-01-W Gembird 3-port 65 W GaN USB PowerDelivery fast charger, white
Šifra: 48270
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 1.730,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    3-portni 65W GaN USB PoverDelivery brzi punjac, crni
    -65W snage za vas pametni telefon ili laptop.
    -Port Tipe-C ili standardni USB port za brzo punjenje vecine pametnih telefona.
    -Podrzava i USB PD i QC 3.0 protokol brzog punjenja.
    -GaN tehnologija omoguc?ava kompaktniji energetski efikasan dizajn
    -Portovi tipa C podrzavaju 65W PD, port tipa A podrzavaju 27W QC 3.0
    -Inteligentna zastita od prekomerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrevanja
    Input voltage: 100 V - 240 V ~, up to 1.5 A (Max. 360 W)
    Standby power consumption: <0.3W
    USB-C1/C2 output: 5 V /3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3.25 A
    USB-A output: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2.25 A
    USB-C1+USB-C2 output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +20 W (5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A, 15V / 1.33 A, 20 V / 1 A), 65 W total max.
    USB-C1+USB-A: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A ,12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +18 W (5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A), 63 W total max.
    USB-C2+USB-A: 5V / 4.8 A, 24 W max.
    USB-C1+(USB-C2+USB-A): 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) + 15 W (5 V / 3 A), 60 W total max.
    Output protection: short circuit, over-voltage, overcharge, overheat
    Dimensions: 39 mm x 106 mm x 34 mm
    Net weight: 124 g
    3-portni 65W GaN USB PoverDelivery brzi punjac, crni -65W snage za vas pametni telefon ili laptop. -Port Tipe-C ili standardni USB port za brzo punjenje vecine pametnih telefona. -Podrzava i USB PD i QC 3.0 protokol brzog punjenja. -GaN tehnologija omoguc?ava kompaktniji energetski efikasan dizajn -Portovi tipa C podrzavaju 65W PD, port tipa A podrzavaju 27W QC 3.0 -Inteligentna zastita od prekomerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrevanja Input voltage: 100 V - 240 V ~, up to 1.5 A (Max. 360 W) Standby power consumption: <0.3W USB-C1/C2 output: 5 V /3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3.25 A USB-A output: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2.25 A USB-C1+USB-C2 output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +20 W (5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A, 15V / 1.33 A, 20 V / 1 A), 65 W total max. USB-C1+USB-A: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A ,12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +18 W (5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A), 63 W total max. USB-C2+USB-A: 5V / 4.8 A, 24 W max. USB-C1+(USB-C2+USB-A): 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) + 15 W (5 V / 3 A), 60 W total max. Output protection: short circuit, over-voltage, overcharge, overheat Dimensions: 39 mm x 106 mm x 34 mm Net weight: 124 g
    • Naziv artikla: