TA-UC-PDQC100LCD-01-BK Gembird 4-port 100W GaN USB fast charger, LCD, black
Šifra: 88987
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    100W snage za vaš pametni telefon ili laptop.
    Port Tipe-C ili standardni USB port za brzo punjenje vecine pametnih telefona.
    Podržava i USB PD i QC 3.0 protokol brzog punjenja.
    GaN tehnologija omogucava kompaktniji energetski efikasan dizajn.
    Praktični LCD ekran prikazuje status punjenja.
    -4-portni 100W USB brzi punjač: podržava i QC 3.0 i PoverDelivery (PD) specifikaciju
    -GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povecana energetska efikasnost.
    -Portovi tipa C podržavaju 100 W PD, portovi tipa A podržavaju 30W QC 3.0
    -Inteligentna zaštita od prekomerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrevanja
    Ulazni napon: 100-230 V~ 50/60 Hz, 2,0 A
    Izlazni portovi: 3x USB Type-C, 1x USB-Type-A
    USB-C1/C2/C3: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V/3.0A, 15.0V/3.0A, 20.0V/5.0A (Max. 100W)
    USB-A: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V/2.5A (Max. 30W)
    USB-C1+USB-C2: 65W+35W (Max. 100W)
    USB-C1+USB-C 3: 65W+35W (Max. 100W)
    USB-C1+USB-A: 65W+30W (Max. 95W)
    USB-C2+USB-C3: 65W+35W (Max. 100W)
    USB-C2+USB-A: 65W+30W (Max. 95W)
    USB-C3+USB-A: 12W+12W (Max. 24W)
    USB-C1+USB-C2+USB-C3: 45W+35W+20W (Max. 100W)
    USB-C1+USB-C2+USB-A: 45W+35W+18W (Max. 98W)
    USB-C1+(USB-C3+USB-A): 65W+24W (Max. 89W)
    USB-C2+(USB-C3+USB-A): 65W+24W (Max. 89W)
    USB-C1+USB-C2+(USB-C3+USB-A): 45W+35W+15W (Max. 95W)
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,1W
    Prosečna efikasnost: >83,7 %
    Efikasnost pri 25% opterecenja: >80%
    Efikasnost pri 100% opterecenja: >87,5 %
    Izlazna zaštita: kratak spoj, prenapon, prekomerno punjenje, pregrevanje
    Dimenzije: 85x36x94 mm
    Neto težina: 204 g
    Sistemski zahtevi:
    Funkcija brzog punjenja dostupna je samo za uređaje koji podržavaju brzo punjenje
    100W snage za vaš pametni telefon ili laptop. Port Tipe-C ili standardni USB port za brzo punjenje vecine pametnih telefona. Podržava i USB PD i QC 3.0 protokol brzog punjenja. GaN tehnologija omogucava kompaktniji energetski efikasan dizajn. Praktični LCD ekran prikazuje status punjenja. -4-portni 100W USB brzi punjač: podržava i QC 3.0 i PoverDelivery (PD) specifikaciju -GaN tehnologija: kompaktan dizajn i povecana energetska efikasnost. -Portovi tipa C podržavaju 100 W PD, portovi tipa A podržavaju 30W QC 3.0 -Praktični LCD ekran prikazuje status punjenja -Inteligentna zaštita od prekomerne struje, prenapona, kratkog spoja i pregrevanja Ulazni napon: 100-230 V~ 50/60 Hz, 2,0 A Izlazni portovi: 3x USB Type-C, 1x USB-Type-A USB-C1/C2/C3: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V/3.0A, 15.0V/3.0A, 20.0V/5.0A (Max. 100W) USB-A: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V/2.5A (Max. 30W) USB-C1+USB-C2: 65W+35W (Max. 100W) USB-C1+USB-C 3: 65W+35W (Max. 100W) USB-C1+USB-A: 65W+30W (Max. 95W) USB-C2+USB-C3: 65W+35W (Max. 100W) USB-C2+USB-A: 65W+30W (Max. 95W) USB-C3+USB-A: 12W+12W (Max. 24W) USB-C1+USB-C2+USB-C3: 45W+35W+20W (Max. 100W) USB-C1+USB-C2+USB-A: 45W+35W+18W (Max. 98W) USB-C1+(USB-C3+USB-A): 65W+24W (Max. 89W) USB-C2+(USB-C3+USB-A): 65W+24W (Max. 89W) USB-C1+USB-C2+(USB-C3+USB-A): 45W+35W+15W (Max. 95W) Potrošnja energije u stanju pripravnosti: <0,1W Prosečna efikasnost: >83,7 % Efikasnost pri 25% opterecenja: >80% Efikasnost pri 100% opterecenja: >87,5 % Izlazna zaštita: kratak spoj, prenapon, prekomerno punjenje, pregrevanje Dimenzije: 85x36x94 mm Neto težina: 204 g Sistemski zahtevi: Funkcija brzog punjenja dostupna je samo za uređaje koji podržavaju brzo punjenje
    • Naziv artikla: