SMART QLED TV 43 Tesla Q43E655GUS 3840x21604KDVB-T2BluetoothWiFiFramelessGoogleTV
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: TESLA
- Nema na stanju
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
| Dijagonala ekrana | 43" (109.2 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Brand-name tehnologija | Tesla QLED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvetljenje | 300 niti |
| Standardni kontrast | 5000:1 |
| Vreme odziva | 6.5 ms |
| Ugao gledanja (H°/V°) | 170°/170° |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Operativni sistem | Google TV |
| Smart TV mogućnosti | Funkcije: |
| Procesor za sliku | ARM Cortex - A55 Quad Core |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR |
| Poboljšavanje jasnoće | Smanjenje šuma (DNR) |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) |