SMART Nano Cell TV 43 LG 43NANO81T3A 3840x2160UHD4KDVB-T2C webOS
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: LG
- Na stanju
Šifra: 107543
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
| Stavka | Vrednost |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Boja | Crna |
| Dijagonala ekrana | 43" |
| Frekvencija osvežavanja | 60 Hz |
| Funkcija | ThinQ |
| Pametno prepoznavanje glasa | Da |
| Magični daljinski upravljač | Da |
| Apple AirPlay 2 | Da |
| Internet pretraživač | Da |
| Family Settings | Da |
| Kompatibilan sa USB kamerom | Da |
| HDMI | 3 |
| LAN | Da |
| Model | 43NANO81T3A.AEU |
| Operativni sistem | webOS |
| Ostale konekcije | CI Slot; 2 x RF ulaz; Digitalni optički audio izlaz |
| Podržani audio formati | AC4; AC3 (Dolby Digital); EAC3; HE-AAC; AAC; MP2; MP3; PCM; WMA; apt-X |
| Procesor | α5 Gen7 AI Processor 4K |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 px (4K UHD) |
| Slika | Filmmaker režim |
| Snaga zvučnika | 20 W |