SMART LED TV 75 Philips 75PUS851012 3840x2160UHD4KDVB-TT2CSS2
Šifra: 106370
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Dijagonala ekrana75" (190.5 cm)
    Rezolucija4K Ultra HD 3840 x 2160p
    Tip televizoraLED
    Brand-name tehnologijaPhilips QLED
    Ambilight tehnologijaDa
    Osvežavanje
    60 Hz
    Osvežavanje60 Hz
    Vrsta digitalnog tjuneraDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
    Operativni sistemTitan
    Smart TV mogućnosti
    Funkcije:
    Matter
    Control4
    HbbTV
    Apple Home
    Aplikacije
    Prime Video
    Disney+
    Netflix
    Youtube
    HBO
    Procesor za slikuP5 Procesor
    Slika
    Crystal Clear
    Kućni bioskop
    High Dynamic Range (HDR)Da
    HDR
    HDR10
    HDR10+
    HLG
    Poboljšavanje jasnoće
    Micro Dimming
    Ultra Resolution
    Zvuk
    Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W)