SMART LED TV 65 Philips 65PUS700012 3840x2160UHD4KDVB-T2SC
Šifra: 106359
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 55.610,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    EkranDijagonala: 65" (164 cm)
    Ekran: 4K Ultra HD LED
    Rezolucija panela: 3840 x 2160
    Osvežavanje: 60 Hz
    Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
    Smart funkcijeOperativni sistem: Titan
    Količina memorije (fleš): 8GB
    Aplikacije: Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, BBC iplayer, NFT aplikacija
    VideoDigitalni signal: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
    HDR tehnologija: HLG, HDR10, HDR10+ kompatibilnost
    Video formati: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
    AudioIzlazna snaga (RMS): 20 W
    Konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od po 10 W
    Audio formati: MP3, WAV, AAC, FLAC
    Priključci / SlotoviBroj HDMI priključaka: 3
    Broj USB portova: 2
    Bežična veza: Wi-Fi 802.11ac 2x2
    Bluetooth 5.2
    Dodatne funkcijeGaming:
    Gamebar 2.0
    ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
    VRR (Variable Refresh Rate)
    Fizičke karakteristikeVESA dimenzije: 200 x 100
    Dimenzije bez postolja: 1446 x 838 x 91 mm
    Dimenzije sa postoljem: 1446 x 857 x 294 mm