SMART LED TV 55 Samsung UE55U8072FUXXH 3840x2160UHD4KDVB-T2S2C
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: SAMSUNG
- Nema na stanju
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
| Dijagonala ekrana | 55" (139.7 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 50 Hz |
| Osvežavanje | 50 Hz |
| Dinamički kontrast | MEGA Kontrast |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T2/C/S2 |
| Operativni sistem | Tizen OS |
| Smart TV mogućnosti | Funkcije: |
| Procesor za sliku | Crystal Processor 4K |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR10+ |
| Poboljšavanje jasnoće | 4K Upscaling |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 20 W |