SMART LED TV 50 Tesla 50E655BUW 3840x2160UHD4KDVB-T2S2CFramelessWebOS
Šifra: 106613
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    EkranVeličina ekrana: 50” (126 cm)
    Tip ekrana: 10bit, VA
    Rezolucija ekrana: 4K UHD (3840 x 2160)
    Osvežavanje ekrana: 60Hz
    Osvetljenost: 300 cd/m²
    Dinamički contrast: 5000:1
    Ugao gledanja: 178°/178°
    Vreme odziva: 6.5 ms
    Smart funkcijeOperativni sistem: webOS 3.0
    Funkcije: Google Cast, Google Assistant, HbbTV
    Preinstalirane aplikacije: YouTube, Netflix, Prime video, Web browser, Content store…
    RAM memorija/Interna memorija: 1.5GB / 8GB
    CPU: QuadCore ARM CA73 x 4
    GPU: IMG CXM-2-64
    VideoTip tjnera: DVB-T/T2/C/S/S2
    DVB-T2 kodek: H264, H265
    HDR10, HLG
    AudioAudio snaga: 2 x 12W box zvučnici
    Zvučni režimi: Standard, Cinema, Clear Voice III, Music, Game
    Korisnički zvučni režim, Balans, Ekvilajzer, Dolby obrada, Ultra Surround
    Priključci / SlotoviHDMI 2.0 x 3
    USB 2.0 x 2
    CI+
    RF ulaz
    LNB ulaz
    Kompozitni AV ulaz
    Digitalni audio izlaz SPDIF: Optički
    LAN priključak
    Integrisan WiFi: 2.4GHz/5GHz
    Bluetooth: 5.0
    Fizičke karakteristikeVesa standard: 200 x 200
    Dimenzije sa postoljem: 1111 x 677 x 233 mm
    Dimenzije bez postolja: 1111 x 643 x 78 mm
    Dimenzije postolja: 1014 x 233 mm