SMART LED TV 50 LG 50UA73003LA 3840x21604KUHDDVB-CT2S2WebOS
Šifra: 104823
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    EkranDijagonala ekrana: 50" (126 cm)
    Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160
    Tip ekrana: 4K UHD
    Tip osvetljenja: Direct LED
    Osvežavanje ekrana: 60Hz Native
    Smart funkcijeOperativni sistem: webOS 25
    Pametno prepoznavanje glasa
    Radi sa Apple Airplay2
    Smartphone Remote App: LG ThinQ
    Full Web Browser
    Multi View
    Kompatibilnost sa USB kamerom
    Radi sa Apple Home
    Home Hub
    AI Chatbot
    Google Home / Hub
    Google Cast
    VideoProcesor za sliku: α7 AI Processor 4K Gen8
    AI Upscaling: 4K Super Upscaling
    HDR: HDR10 / HLG
    Filmmaker Mode
    Dynamic Tone Mapping
    AudioAudio izlazna snaga: 20W
    Sistem zvučnika: 2.0 Channel
    AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
    Clear Voice Pro
    LG Sound Sync
    Deljenje režima zvuka
    Simultani audio izlaz
    Bluetooth Surround Ready
    WOW Orchestra
    Priključci / SlotoviHDMI priključak: 3 (podržava eARC, ALLM)
    USB 2.0 priključak: 2
    2 x RF ulaz
    SPDIF
    CI Slot
    Wi-Fi 5
    Bluetooth 5.1
    LAN priključak
    Dodatne funkcijeGaming: HGIG Režim, Optimizator za Igre (Kontrolna tabla za igre), ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate 60Hz)
    Fizičke karakteristikeVESA dimenzije: 300 x 300
    Dimenzije bez postolja: 1111 x 641 x 58.9 mm
    Dimenzije sa postoljem: 1111 x 708 x 292 mm