SMART LED TV 43 LG 43LR60006LA 1920x1080FHDDVB-T2S2C webOS
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: LG
- Nema na stanju
Šifra: 104198
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Dijagonala ekrana | 43" (109.2 cm) |
| Rezolucija | Full HD 1920 x 1080p |
| Tip televizora | LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Vrsta digitalnog tjunera | DVB-T/T2/S/S2/C |
| Operativni sistem | webOS |
| Smart TV mogućnosti | Amazon Alexa |
| Procesor za sliku | α5 Gen6 AI Processor 4K |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR10 / HLG |
| Zvuk | Zvuk: 20 W, virtual surround |