SLNB10QTWT 4 izlaza za 4 resivera, 4xF-Connector, 0.85 dB, 55-67 dB
Šifra: 15282
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Povežite monoblock sa satelitskim prijemnicima preko multisvitch-a.
    LNB nudi signale na 4 nivoa: vertikalni visoki i niski opseg, horizontalni visoki i niski opseg.
    -Nizak nivo šuma - 0,2 do 0,85 dB
    Boja bela
    Materijal ABS
    Metal
    Odbacivanje slike (min.) 40 dB
    Trenutna potrošnja 0,20 A
    Satelitska dodatna oprema tipa LNB
    Unakrsna polarizacija 20 dB
    Niskopojasno prebacivanje 0 kHz
    Prekidacki napon polariteta vertikalni jednosmerni 11,0 - 14,0 V
    Preklopni napon polariteta vodoravno DC 16,0 - 20,0 V
    Fazni šum frekvencije lokalnog oscilatora -90 dB c / Hz @ 10 kHz (max.)
    Dobitak konverzije 55-67 dB
    Izlazni prikljucak 4x F-konektor
    Donji opseg ulazne frekvencije 10,7-11,7 GHz
    Opseg ulazne frekvencije visokog opsega 11,7-12,75 GHz
    Raspon vrednosti buke 0,85 dB
    Raspon radne temperature -40-70 ° C
    Visokopojasno komutiranje 22 kHz
    Izlaz lažni -50 dB
    LNB tip quattro
    Opseg izlazne frekvencije visokog opsega 1.100-2.150 GHz
    Dobijte ravnost 26 MHz propusnog opsega ± 0,5 dB
    Montirajte ovaj quattro LNB na multisvitch instalacije koje zahtevaju superiornu snagu i kvalitet signala. Smanjuje buku. Konacna vrednost buke krece se od 0,2 dB do 0,85 dB. Povežite monoblock sa satelitskim prijemnicima preko multisvitch-a. LNB nudi signale na 4 nivoa: vertikalni visoki i niski opseg, horizontalni visoki i niski opseg. -Nizak nivo šuma - 0,2 do 0,85 dB Boja bela Materijal ABS Metal Odbacivanje slike (min.) 40 dB Trenutna potrošnja 0,20 A Satelitska dodatna oprema tipa LNB Unakrsna polarizacija 20 dB Niskopojasno prebacivanje 0 kHz Prekidacki napon polariteta vertikalni jednosmerni 11,0 - 14,0 V Preklopni napon polariteta vodoravno DC 16,0 - 20,0 V Fazni šum frekvencije lokalnog oscilatora -90 dB c / Hz @ 10 kHz (max.) Dobitak konverzije 55-67 dB Izlazni prikljucak 4x F-konektor Donji opseg ulazne frekvencije 10,7-11,7 GHz Opseg ulazne frekvencije visokog opsega 11,7-12,75 GHz Raspon vrednosti buke 0,85 dB Raspon radne temperature -40-70 ° C Visokopojasno komutiranje 22 kHz Izlaz lažni -50 dB LNB tip quattro Opseg izlazne frekvencije visokog opsega 1.100-2.150 GHz Dobijte ravnost 26 MHz propusnog opsega ± 0,5 dB
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Oprema za auto