SHARP 70'' LC-70UI9362E Smart UHD TV outlet
Šifra: 16751
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
      • A+ (po prethodnoj klasifikaciji)
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Idealna razdaljina za gledanje:
      • Već od 444 cm
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 70" (177cm)
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-C, DVB-S MPEG4, DVB-S2, DVB-T MPEG4
      • Video signal:
      • HEVCH.265, MPEG4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x10W RMS
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • 1x RF tip
      • USB:
      • 3
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI ulaz:
      • 3
      • Ukupno USB priključaka:
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Dodatne funkcije
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem:
      • Smart TV
      • Dodatne funkcije:
      • Smart TV
      • Aplikacije:
      • Deezer, Netflix, YouTube
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Oštećena ambalaža, Oštećeno Izgrebano, Servisirano, Tragovi korišćenja
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 33.9kg
      • Dimenzije:
      • 1561.5mm x 978.4mm x 334mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Energetska klasa:
    • Ekran
      • Rezolucija:
      • 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
      • Već od 444 cm
      • Dinamički kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 70" (177cm)
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
    • Video
      • Digitalni signal:
      • Video signal:
      • HEVCH.265, MPEG4
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2x10W RMS
    • Priključci Slotovi
      • Antenski:
      • 1x RF tip
      • USB:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI ulaz:
      • Ukupno USB priključaka:
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Opis bežične veze:
      • Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem:
      • Aplikacije:
      • Deezer, Netflix, YouTube
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 33.9kg
      • Dimenzije:
      • 1561.5mm x 978.4mm x 334mm