SENCOR STM 3624RD-EUE3 mikser sa posudom outlet
Šifra: 31784
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Snaga:
      • 600W
      • Tip:
      • Mikser sa posudom
      • Nivo buke:
      • 79dB
    • Fizičke karakteristike
      • Zapremina:
      • 4l
      • Masa:
      • 4.4kg
      • Stanje:
      • Izloženi model, Oštećeno Izgrebano, Otvoreno
      • Boja:
      • Crvena
      • Pakovanje:
      • 4 dodatna nastavka
      • Dimenzije:
      • 362mm x 305mm x 213mm
      • Kapacitet:
      • 4l
      • Materijal:
      • Nerđajući čelik
    • Ostalo
      • Napomena:
      • 6 brzina
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Karakteristike
      • Snaga:
      • 600W
      • Tip:
      • Mikser sa posudom
      • Nivo buke:
      • 79dB
    • Fizičke karakteristike
      • Zapremina:
      • Masa:
      • 4.4kg
      • Stanje:
      • Boja:
      • Crvena
      • Pakovanje:
      • 4 dodatna nastavka
      • Dimenzije:
      • 362mm x 305mm x 213mm