SENCOR STM 3624RD-EUE3 mikser sa posudom
Šifra: 21597
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Karakteristike
      • Tip:
      • Mikser sa posudom
      • Nivo buke:
      • 79dB
      • Snaga:
      • 600W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.4kg
      • Dimenzije:
      • 362mm x 305mm x 213mm
      • Zapremina:
      • 4l
      • Pakovanje:
      • 4 dodatna nastavka
      • Materijal:
      • Nerđajući čelik
      • Kapacitet:
      • 4l
      • Boja:
      • Crvena
    • Ostalo
      • Napomena:
      • 6 brzina
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Mikseri Kuhinjski roboti
    • Karakteristike
      • Tip:
      • Mikser sa posudom
      • Nivo buke:
      • 79dB
      • Snaga:
      • 600W
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 4.4kg
      • Dimenzije:
      • 362mm x 305mm x 213mm