RAM DDR4 8GB 3200MHz TwinMOS CONCORD RGB D48GB3200DRGB-C22
Šifra: 21031
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Dimensions134 × 32 mm
    Brand
    Capacity
    8GB
    Speed
    3200MHz
    Form Factor
    Latency (CAS)
    CL19
    Voltage
    1.35V
    Dimensions134 × 32 mm
    Brand
    Capacity
    8GB
    Speed
    3200MHz
    Form Factor
    Latency (CAS)
    CL19
    Voltage
    1.35V
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    Dimensions134 × 32 mm
    3200MHz
    1.35V