RAM Corsair VENGEANCE LPX DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 CMK32GX4M2E3200C16
- Proizvod iz grupe: RAM Memorije
- Proizvođač: Nedefinisan1
- Nema na stanju
Šifra: 98602
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
Tech Specs
| Memory Size | 32GB (2 x 16GB) |
|---|---|
| Tested Latency | 16-20-20-38 |
| Tested Speed | 3200 MT/s |
| Tested Voltage | 1.35 |
| SPD Voltage | 1.2V |
| Speed Rating | PC4-25600 (3200MHz) |
| SPD Speed | 2133MHz |
| SPD Latency | 15-15-15-36 |
| Performance Profile | XMP 2.0 |
| Package Memory Format | UDIMM |
| Package Memory Pin | 288 |
|---|---|
| Weight | 0.11kg |
| Heat Spreader | Anodized Aluminum |
| Fan Included | No |
| Memory Color | BLACK |
| Memory Type | DDR4 |
Tech Specs
| Tested Speed | 3200 MT/s |
| Tested Voltage | 1.35 |
| SPD Voltage | 1.2V |
| SPD Speed | 2133MHz |
| SPD Latency | 15-15-15-36 |
| Package Memory Pin | 288 |
| Weight | 0.11kg |
| Fan Included | No |
| Memory Color | BLACK |
| Memory Type | DDR4 |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- RAM Memorije
| SPD Voltage | 1.2V |
| SPD Speed | 2133MHz |