RAIDMAX Napajanje RX-650XTB 650W outlet
Šifra: 88871
      • Snaga:
      • 650 W
      • Tip:
      • Passive PFC
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 5
      • PCI Express 8pin:
      • 2
      • Molex 4pin:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Bulk
      • Format:
      • ATX
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Sitne ogrebotine, Nema ambalažu
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
      • Snaga:
      • 650 W
      • Passive PFC
    • Fiksni priključci
      • ATX 24pin:
      • 24pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 5
      • PCI Express 8pin:
      • Molex 4pin:
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm