RAIDMAX Napajanje 600W Vortex RX-600AE-V 80PLUS BRONZE
Šifra: 29175
    • Osnovne karakteristike
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Tip:
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 600 W
      • ATX standard:
      • 12V
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • Maksimalna kombinovana snaga:
      • 600W
      • 1:
      • 50A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • 2
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 4pin (PIV):
      • 2
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Napajanja
    • Osnovne karakteristike
      • Efikasnost:
      • 85%
      • Active PFC
      • Snaga:
      • 600 W
      • ATX standard:
      • 12V
      • Klasifikacija efikasnosti:
      • 80 Plus Gold
      • Sistemi zaštite:
    • +12V naponske grane
      • 600W
      • 50A
    • Ostale naponske grane
      • 100W
      • +5V:
      • 20A
      • +3.3V:
      • 20A
    • Fiksni priključci
      • Molex 4pin:
      • ATX 24pin:
      • 24(20+4)pin
      • PCI Express 8pin:
      • 2x 8(6+2)pin
      • ATX 8pin (EPS 12V):
      • 1(4+4)pin
      • SATA:
      • 5
      • ATX 4pin (PIV):
    • Hlađenje
      • Dodatne funkcije:
      • Tih ventilator
      • Dimenzije ventilatora:
      • 120mm x 120mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 150mm x 140mm x 86mm