RAIDMAX AC1204KPB 120mm fan, PWM, procesorski hladnjak
Šifra: 82057
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Upotreba:
      • Za centralne procesore (CPU)
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Tip:
      • Aktivan
      • Broj toplotnih cevi:
      • 4
    • Radijator
      • Materijal:
      • Bakar
    • Ventilatori
      • Ležište:
      • Hydraulic
      • Nivo buke:
      • 25.6dB
      • Broj ventilatora:
      • 1
      • Vazdušni pritisak:
      • 2.05mmH2O
      • Protok vazduha:
      • 68cfm
      • Boja:
      • ARGB
      • Broj obrtaja:
      • 800 - 1600rpm
      • Dimenzije:
      • 120mm x 120mm x 25mm
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 148.03mm x 119.6mm x 73.24mm
      • Boja:
      • Crna
    • Ostalo
      • Ostalo:
      • 220W TDP
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla: