Racunar DSCL Ryzen 5 360016GBM.2 512GBRX6500 8GB650W
Šifra: 103923
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Platforma
    AMD
    Tip procesora
    CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600 6C/12T
    Opis procesora
    CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600 6C/12T 3.60-4.20GHz
    Model procesora
    100-100000031AWOF
    Maticna ploca
    Tip grafičke karte:
    Diskretna
    Grafička karta (opis)
    SVGA Sapphire Radeon RX 6500XT 8GB GDDR6 Gaming OC Pulse, 11314-08-20G
    Ram memorija
    16GB
    Opis memorije
    RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz
    HDD1
    SSD 512GB
    Hard Disk (opis)
    SSD M.2 NVMe 512GB
    HDD2 (opis)
    NEMA
    Mrežni interfejs
    Integrated 10/100/1000M GbE
    Audio
    Realtek 2/4/5.1/7.1-channel
    Slotovi za proširenje
    1x PCIe 3.0 x16,
    1x PCIe 2.0 x1,
    1x M.2/M-Key (PCIe 3.0 x4/SATA, 2280/2260/2242)
    Priključci na zadnjem panelu
    1x VGA (iGPU),
    1x DVI-D (iGPU),
    1x HDMI 1.4 (iGPU),
    4x USB-A 3.0 (5Gb/s),
    2x USB-A 2.0 (480Mb/s),
    1x Gb LAN (Realtek RTL8111H),
    3x Audio,
    1x PS/2 kombo
    Priključci na prednjem panelu
    USB 3.0 + USB 2.0 + Audio HD
    Kućište
    Kuciste Raidmax Talos black/window, 4x 120mm RGB
    Napajanje
    650W