Računar DSCL i9-14900KF32GBM.2 2TBRTX 5080 16GB850W
Šifra: 103724
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Platforma
    Intel
    Tip procesora
    CPU s1700 INTEL Core i9-14900KF
    Opis procesora
    CPU s1700 INTEL Core i9-14900KF do 6.00GHz
    Model procesora
    TRAY + CPU hladnjak Raidmax INFINITA 240 ARGB Black, LS240BK
    Maticna ploca
    MB s1700 ASUS PRIME B760M-PLUS
    Tip grafičke karte:
    Zasebna
    Grafička karta (opis)
    SVGA Gainward RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 256bit, NE75080019T2-GB2031X
    Ram memorija
    32GB
    Opis memorije
    RAM DIMM DDR5 32GB Crucial 5600MHz CL46 CT32G56C46U5
    HDD1
    NVMe 2 TB
    Hard Disk (opis)
    SSD M.2 NVMe Corsair 2TB MP600 CORE XT Gen4x4 6800/7100MBs CSSD-F2000GBMP600PXT
    HDD2 (opis)
    NEMA
    Mrežni interfejs
    Realtek (2,5 Gb/s)
    Audio
    Realtek ALC897
    Slotovi za proširenje
    2x PCIe 4.0 x16 (1x x16, 1x x4), 1x PCIe 4.0 x1
    2x M.2/M-ključ (PCIe 4.0 x4, 2280/2260/2242)
    4x SATA 6Gb/s (B760)
    Priključci na zadnjem panelu
    1x DisplayPort 1.4 (iGPU), 1x HDMI 2.1 (iGPU), 2x USB-A 3.1 (10 Gb/s), 4x USB-A 2.0 (480 Mb/s), 3x 3.5 mm priključak (Realtek ALC897), 1x RJ-45 (2.5 GBase-T, Realtek), 1x PS/2 combo
    Priključci na prednjem panelu
    1x USB-C 3.2 putem USB konektora Key-A (20 Gb/s), 2x USB-A 3.0 (5 Gb/s), 1x 3,5 mm priključak Ukupno linijskih ulaza/izlaza
    : 3x USB (2x USB-A, 1x USB-C), 1x audio (1x priključak)
    Kućište
    Kuciste FractalDesign Epoch Black TG RGB Light tint, FD-C-EPO1A-04
    Napajanje
    850W