Računar DSCL i5-1240016GBM.2 512GB500W
Šifra: 88958
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • RAM Memorija:
  • 32 GB
  • Model procesora:
  • Intel® Core™ i5
  • Procesor:
  • Intel
Artikal nije dostupan
Platforma
Intel
Tip procesora
CPU s1700 INTEL Core i5-12400 6-Core 2.50GHz (4.40GHz) Box
Opis procesora
Model procesora
CPU s1700 INTEL Core i5
Maticna ploca
MB s1700 ASRock H610M-HSV/M.2 R2.0
Tip grafičke karte:
Integrisana
Grafička karta (opis)
Intel® UHD Graphics 630
Ram memorija
16GB
Opis memorije
RAM DDR4 16GB 3200MHz
HDD1
NVMe  512GB
Hard Disk (opis)
SSD M.2 NVMe 512GB
HDD2 (opis)
NEMA
Mrežni interfejs
Realtek ®  GbE LAN čip (1 Gbps/100 Mbps)
Audio
Realtek 2/4/5.1/7.1-channel
Slotovi za proširenje
1x PCIe 4.0 x16,
1x PCIe 3.0 x1
1x M.2/M-Key (PCIe 3.0 x4, 2280/2260/2242)
Priključci na zadnjem panelu
1x VGA (iGPU),
1x HDMI 2.1 (iGPU),
2x USB-A 3.0 (5Gb/s, H610),
4x USB-A 2.0 (480Mb/s),
1x RJ-45 1Gb LAN (Realtek RTL8111H),
3x 3.5mm Klinke (Realtek ALC897),
1x PS/2 Combo
Priključci na prednjem panelu
2xUSB2.0 +HD AUDIO
Kućište
Kuciste Everest 723A Peak 500W Mid-Tower, 2*USB2.0+HD Audio
Napajanje
500W
Napajanje (opis)
500W
Operativni sistem
Nema
Platforma
Tip procesora
Opis procesora
CPU s1700 INTEL Core i5
Maticna ploca
Tip grafičke karte:
Integrisana
Grafička karta (opis)
Intel® UHD Graphics 630
16GB
Opis memorije
RAM DDR4 16GB 3200MHz
HDD1
NVMe  512GB
Hard Disk (opis)
SSD M.2 NVMe 512GB
HDD2 (opis)
Mrežni interfejs
Audio
Realtek 2/4/5.1/7.1-channel
Slotovi za proširenje
1x PCIe 4.0 x16,
1x PCIe 3.0 x1
Priključci na zadnjem panelu
1x VGA (iGPU),
1x HDMI 2.1 (iGPU),
2x USB-A 3.0 (5Gb/s, H610),
4x USB-A 2.0 (480Mb/s),
1x PS/2 Combo
Priključci na prednjem panelu
2xUSB2.0 +HD AUDIO
Kućište
Napajanje
500W
Napajanje (opis)
500W
Operativni sistem
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Računari i radne stanice
RAM DDR4 16GB 3200MHz
500W
500W