PHILIPS LED TV 43PUS700912, 4K, TITAN, CRNI
Šifra: 66974
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    PHILIPS LED TV 43PUS700912, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"118 cm; Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD; Operaticni sistem: TITAN OS; Interna memorija: 8 GB; SmartTV aplikacije: Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, TITAN kanal; Smart funkcije: Preslikavanje ekrana, Intrektivna televizija (HbbTV); Izlazna snaga zvuka: 20 W; Kodek: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X; Poboljšanje zvuka: Dolby Bass Enhancement, Clear Dialogue, A.I. Sound, A.I. EQ, Dolby Volume Leveler, Night Mode; Odličan za gejming. VRR i malo kašnjenje na ulazu .Mogućnost priključivanja: Broj HDMI priključaka: 3; Broj USB portova: 2; VESA: 200 x 200 mm;
    • Dijagonala
    • 43" 109 cm
    • Maksimalna rezolucija
    • 3840 X 2160 (UHD 4K)
    • Tip TV-a
    • SMART
    • Operativni sustav
    • TITAN OS
    • Tehnologija
    • LED
    • TV tuner
    • DVB-T2CS2
    • Osvetljenje
    • 0
    • Bluetooth
    • Ne
    • Integrirani WiFi
    • Da
    • HDMI
    • 3
    • USB
    • 2
    • Digitalni audio izlaz (optički
    • Ne
    • Ulaz za slušalice
    • 0
    • SCART
    • Dimenzije Širina (CM)
    • 95.7
    • Dimenzije Visina (CM)
    • 95.7
    • Dimenzije Dubina (CM)
    • 8.7
    • Masa uređaja
    • 6.4
    • Daljinski upravljač
    • Standard
    • Vrsta postolja
    • Nožice
    • USB snimanje
    • VGA
    • Energ. učinkovitost EU 201913
    • F
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Dijagonala
    • 43" 109 cm