PHILIPS LED TV 43PUS700012, 4K, TITAN, CRNI
- Proizvod iz grupe: Televizori
- Proizvođač: PHILIPS
- Nema na stanju
Šifra: 96901
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
PHILIPS LED TV 43PUS700012, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"108 cm;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD; Operaticni sistem: TITAN OS; Interna memorija: 8 GB; SmartTV aplikacije:Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, TITAN kanal; Smart funkcije:Preslikavanje ekrana, Intrektivna televizija (HbbTV); Izlazna snagazvuka: 20 W; Kodek: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X; Poboljšanjezvuka: Dolby Bass Enhancement, Clear Dialogue, A.I. Sound, A.I. EQ,Dolby Volume Leveler, Night Mode; Odličan za gejming. VRR i malokašnjenje na ulazu .Mogućnost priključivanja: Broj HDMI priključaka: 3;Broj USB portova: 2; VESA: 200 x 200 mm;
- Dijagonala
- 43" 109 cm
- Maksimalna rezolucija
- 3840 X 2160 (UHD 4K)
- Tip TV-a
- SMART
- Operativni sustav
- TITAN OS
- Tehnologija
- LED
- TV tuner
- DVB-T2CS2
- Osvetljenje
- 0
- Zvuk (W)
- 20
- Bluetooth
- Da
- Integrirani WiFi
- Da
- Screen Mirroring
- HDMI
- 3
- USB
- 2
- CI+
- Digitalni audio izlaz (optički
- Ulaz za slušalice
- 1
- SCART
- 0
- Dimenzije Širina (CM)
- 95.7
- Dimenzije Visina (CM)
- 56.3
- Dimenzije Dubina (CM)
- 8.7
- Masa uređaja
- 6.4
- Daljinski upravljač
- Standard
- HDR
- HDR10, HDR10+, HLG
- VESA
- 200 X 200
- Vrsta postolja
- Nožice
- Boja
- Crna
- USB snimanje
- Ne
- VGA
- Energ. učinkovitost EU 201913
- E
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Televizori
- Dijagonala
- 43" 109 cm