PHILIPS_ 34 inča Evnia 34M2C650000 Curved QD OLED Gaming monitor
Šifra: 87684
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • Adaptive Sync
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 175Hz
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Osvetljenje:
      • 450 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2315mm x 0.2315mm
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Ostalo:
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • Ukupno DisplayPort priključaka:
      • 1
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • 2x USB tip A, 1x USB 5Gbps tip B
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Dodatne funkcije
      • Ostalo:
      • Multi View
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 813mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 311mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 7.72kg
      • Dodatne mogućnosti:
      • Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security
      • Visina:
      • 555mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Naziv artikla:
      • Adaptive Sync
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 175Hz
      • Tip ekrana:
      • LED
      • Tip panela:
      • QD OLED (Quantum Dot OLED)
      • Dinamički kontrast:
      • Mega Infinity DCR
      • Osvetljenje:
      • 450 nita
      • Veličina piksela:
      • 0.2315mm x 0.2315mm
      • Odziv:
      • 0.03 (Gray to Gray)
      • Veličina ekrana:
      • 34 inča
    • Priključci Slotovi
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0
      • Ostali priključci Slotovi:
      • HDCP 1.4, HDCP 2.2
      • 1
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 2
      • USB priključci:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort 1.4
    • Dodatne funkcije
      • Multi View
    • Fizičke karakteristike
      • Širina:
      • 813mm
      • Montiranje na zid:
      • VESA 100mm x 100mm
      • Dubina:
      • 311mm
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 7.72kg
      • Dodatne mogućnosti:
      • Visina:
      • 555mm